DEZBATERE PUBLICĂ PRIVIND PROIECTUL BUGETULUI DE VENITURI ȘI CHELTUIELI AL MUNICIPIULUI CARACAL PENTRU ANUL 2018 - Primaria Caracal

Până în data de 13 februarie 2018 se pot înainta propuneri privitoare la acest material, fie prin Compartimentul Relatii Publice din cadrul Primăriei Municipiului Caracal, fie în format electronic la adresa de email Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. sau prin fax la nr. 0249/517516.
Proiectul bugetului de venituri şi cheltuieli al Municipiului Caracal pentru anul 2018 poate fi consultat în ataşament.

Descarca Proiect Buget

Descarca Program Investitii